murtky
toplam entry: 48530
cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın açıklaması. budur be (!)
www.diken.com.tr
“O organizasyonun başındaki, benden randevu istedi, vermedim”
21.06.2018 11:55
hakkındaki "erdoğan'la anlaşacak" iddialarına cevap veren kişi;
www.diken.com.tr
“Can Dündar da bunu söyledi. Benim böyle bir niyetim yok. Eğer ben sayın Erdoğan ile el sıkışmayı düşünmüş olsaydım bu kadar eziyete gerek yoktu. Başbakan yardımcılığını kabul ederdim ve öyle bir hayat sürdürürdüm. Dolayısıyla böyle bir şey yok. 2015’te verilen o teklifi kabul ederdim, emeksiz, gayretsiz ve şimdi listenin İstanbul’da birinci sırasında öyle efendi efendi bir sistem oluşurdu. Niye bu kadar eziyeti göreyim?”
tutuklanan kepçe operatörü;
www.diken.com.tr
“Çalışma bölgesinde çukurları dolduruyordum. Üç-dört köpek gördüm. Ancak köpeklere zarar vermedim. Silindir kullanan iş arkadaşım ile kamyoncu arkadaş da vardı. Yol kenarındaki çukurları doldurup otları temizliyordum. Suçsuzum.”
“Belediye veterinerinin ifadesinde hayvana verilen zararın 8 ila 10 saat önce olduğu belirtiliyor, bu saat farkı oluşturuyor. Çünkü olay sabah saatlerinde olmuş, kardeşim saat 16.00 sıralarında orada çalışma yapmış. Biz kimseyle taraf olma, kavga etme taraftarı değiliz. Sadece kardeşimin hakkını savunmak istiyoruz. Son görüşmemizde kendisi gerekli kontrolleri yaptığını ve işinin tamamlanmasının ardından geriye dönerek baktığında bıçaklarda bir kan ya da bir canlı görmediğini söyledi. Biz devletimize güveniyoruz, gerçek suçlunun bulunarak gereğinin yapılmasını istiyoruz. Masum bir yavrunun katili ortada dolaşırken, tekrar bir cinayet işlemeyeceği bilinmezken masum bir insan hapiste yatıyor.”
kral fm'deki mehmet'in gezegeni programında halkın şikayetlerine cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın verdiği cevap. fırın, buzdolabı... bütün beyaz eşyaları tamamlıyoruz herhalde.
twitter.com

muharrem ince'den güzel bir cevap;
www.diken.com.tr
“Erdoğan’ın ruh hali iyi değil. Bunları söylüyorsa doktora gitmesi lazım. Çalı çırpı toplayıp ateş mi yakıyorduk? Son üç gün imaj düzeltmesi çalışması… İşi kötü, imajı düzeltmeye çalışıyor. Bu sorular şimdiye kadar sorulmadı Erdoğan’a. ‘Demek ki sorulabiliyor’ demeye çalışıyorlar. Fırının buzdolabının olmadığı bir hayat dünyasında yaşıyor. 2002’de ilk geldiğinde ‘Vekiller lojmanda oturmasın’ dedi. Kendisi subay evlerinde oturdu. Sonra Çankaya Köşkü’nü bile beğenmedi. Saray’ın bahçesinde bıldırcınlardan besleniyor. Abartmıyorum. Gerçek bunlar. Özal’a ne kadar haksızlık etmişiz. Bunun yaptığı tam bir sonradan görmelik.”
21.06.2018 11:51
kanada'da da keyfi amaçlı kullanımı yasallaşmış.
www.diken.com.tr
21.06.2018 11:36
2001 doğumlu fransız sol kanat. hücumun diğer bölgelerinde de oynayabiliyor. lyon'un genç takımında oynuyordu. as monaco'ya transfer oldu. 20 milyon avro ödendiği söyleniyor ki artık bu yaş için bile fazla değil.
www.asmonaco.com
21.06.2018 11:33
1997 doğumlu fransız stoper. ülkesinde toulouse takımıyla başladı. 5 yıllık anlaşma ile west ham united'a transfer oldu. kulüp bonservis rekoru kırdığı paylaşıldı.
www.whufc.com
21.06.2018 11:28
1985 doğumlu polonyalı kaleci. ülkesinde lech poznan ve legia varşova gibi önde gelenleri olmak üzere çeşitli kulüplerde oynadı. daha sonra ingiltere'de 7 yıl arsenal, 4 yıl swansea deneyimleri yaşadı. dün yapılan 3 yıllık anlaşma ile west ham united'a transfer oldu.
www.whufc.com
21.06.2018 11:25
1992 doğumlu alman kaleci. son 7 yıl bayer leverkusen forması giydi. öncesinde stuttgart deneyimi de var. yapılan anlaşma neticesinde arsenal'a geçti.
www.arsenal.com
21.06.2018 11:21
1996 doğumlu ingiliz hücuma dönük orta saha. coventry city'de başladı. son olarak norwich forması giydi. 5 yıllık anlaşma ile leicester city'e katıldı.
www.lcfc.com
son 30 gün içerisindeki bildirimlerinize sağ üstte yer alan bildirim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

kitap oku

"gölgeler"